Lokaal

Suudlevad Tudengid ärinimega Manderon OÜ. Lokaal Suudlevad Tudengid on oma nime saanud Tartus Raekoja platsil asuva samanimelise purskkaevu “Suudlevad Tudengid” järgi, mille keskseks kujudusosiseks on skulptuur tudengitest, kes vihmavarju all suudlevad. Skulptuuri valmistajateks on kujur Mati Karmin ning arhitekt Tiit Trummali. Kuju avati Tartus 1. septembril 1998 aastal.

Lokaal Suudlevad Tudengid on Tartu Raekoja platsis asuv toitlusasutus. Tegemist on läbi kahe korruse paikneva, mitmest erinevast saalist koosneva komplekslahendusega, kus mõnusa äraolemise peaks leidma igaüks: I korruse demokraatliku atmosfääriga kõrtsituba sobib hästi nii kiireks kohvipausiks, lõunasöögiks kui õhtuseks õllenautimiseks. Sigarituba on lisaväärtus neile külastajatele, kes sigarist lugu peavad. Teisel korrusel paiknev lounge on mõnus kohtumispaik kokteili- ja veininautijatele või õhtusöögiks sõprade ja pere ringis. Viskituba on mõeldud neile, kes on jõudnud arusaamisele, et viskil ja viskil on vahe. Muuhulgas on see ka Eesti Viskiklubi mitteametlik peakorter. Viskituba on väga populaarne sünnipäeva-, jõulu- ja firmapidude tähistamise kohana. Samuti viiakse selles ruumis tihipeale läbi seminare ning koolitusi. Suve perioodil opereerib Lokaal Suudlevad Tudengid Raekoja platsil suurima välikohvikuga Tartus.

Purskkaev “Suudlevad Tudengid” Tartu Raekoja platsis. Lokaalist on võimalik osta kuju miniatuurset varianti.

 

Viskituba

on hubane, privaatne ja mitmekesise otstarbega ruum Lokaali Suudlevad Tudengid II korrusel.

*Ruumi saab reserveerida sünnipäeva- või jõulupeoks , aga miks ka mitte lihtsalt meeldivaks äraolemiseks sõprade seltsis.
*Viskituba on võimalik kasutada ka peiedeks.
*Samuti sobib see ideaalselt ka seminari korraldamiseks või koosoleku pidamiseks, sest ruumis on olemas valge ekraan koos DATA projektoriga.

Vastame meelsasti kõigile võimalikele tekkinud küsimustele seoses ruumi kasutamisega: suudlevadtudengid@gmail.com

 

Sigarituba

on väike hubane privaatruum Lokaali Suudlevad Tudengid I korrusel, mis on mõeldud sigari nautlejatele.

*Sigaritoas on lubatud tarbida vaid meie juurest ostetud sigareid, mis on müügil I korruse baaris.
*Ruumi ei laiene lauateenindus (vastavalt EV tubakaseadusele)

Kui sa oled ostnud terve pudeli head jooki ning Sul jääb selle nautimine pooleli, siis Sigarituba pakub Sulle võimalust jätta viski- või konjakipudel Sigaritoa vitriinkappi. Anna oma soovist teada baaritöötajale ning tema valvsa pilgu all saab see turvaliselt kappi luku taha asetatud. Tarbimist saad jätkata Sulle sobival ajal Lokaali lahtiolekuaegadel.

Oled oodatud külastama meie sigarituba!

Vastame meelsasti kõigile võimalikele tekkinud küsimustele seoses ruumi kasutamisega: suudlevadtudengid@gmail.com